Jdi na obsah Jdi na menu

VIDEO: CESTOSKOP - Slavičín - CARLOS GONZÁLEZ SHÁNĚL

 

 

1. Díl pořadu CESTOSKOP – SLAVIČÍN
Pilotní díl pořadu Regionální televize - Cestoskop, který natáčel Carlos Gonzáles Sháněl se svým štábem ve Slavičíně, je na světě. Pokud jste nestihli vysílání na satelitu (stále se opakuje), můžete se podívat ze záznamu. 

Zpravodaj mexické televize Televisa Carlos González Sháněl navštívil se svým týmem Slavičín. Televisa je největší televizní stanicí pro španělsky mluvící země. Její kanály vysílají ve 43 zemích světa. Čeští diváci mohou znát především její telenovely. Carlosův štáb natáčel nový pořad, který pojednává o regionech ČR. Ten je určen výhradně pro českou Regionální televizi. Diváci ji mohou sledovat na satelitu, v lokálních multiplexech nebo kabelových sítích. Kořeny chilského novináře českého původu sahají až do Slavičína, proto se právě zde natáčel pilotní díl pořadu. Carlos si již před léty oblíbil nejen naše město, ale i celé Valašsko a velmi rád se do tohoto regionu vrací. V rámci výuky zeměpisu třídy Mgr. Aleše Ptáčka, která právě probírá střední a jižní Ameriku, také krátce pobesedoval s žáky Základní školy Vlára. Rád by naším prostřednictvím poděkoval panu starostovi Ing. Jaroslavu Končickému, paní ředitelce ZŠ Vlára Mgr. Janě Pinďákové, Mgr. Aleši Ptáčkovi z cimbálové muziky Slavičan, Aničče Poláškové z restaurace Zámek, Františku Slovákovi z Klubu přátel historie Slavičínska a všem místním, za velmi milé a přátelské přijetí i spolupráci při realizaci nového televizního projektu. Mára

 

Fotogalerie ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Latonyagaf - XEvil + XRumer cracked

27. 3. 2018 13:44

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.