Jdi na obsah Jdi na menu

Zbyňa konečně skočil

30. 7. 2008

ObrazekA zasej tady máme nejakú tú senzacu, tentokráť pořádnú. Protože sme se Zbyňú asi tak stejně staří, oslavíl aj on před rokem významné životní jubileum. Také jubileum, to néni enom tak. To si nemyslete! To sa mosí oslavit pořádně. Kdo ho měl, tož ví, o čem mluvím. Dlúho sa špekulovalo, jaký dárek bysme mu mohli dat. Čék sa muObrazek nezavděčí enom tak bárs čím, navíc eště to jubileum, to už si říkalo o neco pořádného. A tož sme dali hlavy dohromady a z nehoho výlezl velice geniální či možná genitální  nápad. Tandem. A tak sa takej stalo. Z důvěryhodných zdrojů sa nám podařilo zjistit, že by do nečeho podobného asi šél. Tož sme sa teda rozkývali a kúpili púkazObrazek. Rok utékl, jak voda a Zbyňa furt nic. Už to vypadalo, že sa snáď bojí. Což nám zrovna k němu moc nesedělo. Ogara překvapíl a jednoho pěkného prázdninového dňa usúdíl, že nastal ten správný čas, že je připravéný, sedl do letadla a skočíl. Abysme z toho aj my neco měli a hlavně, aby všeci, co mu tento nevšední zážitek věnovali, věřili, posílá doObrazek Televíze fotky. Jak slúbil, bude aj nejaké to video. Pravíl, že to bylo fáň. Či sa mu to opravdu lúbilo nebo či cigání, sa možete podívat na fotkách. Za zmínku eště stójí, že do toho nešel až tak uplně sám. Na snímkoch možete narazit aj na známého, populárního a oblíbeného strýca Remešového. Odborná veřejnost ho zná spíšej pod přezdívkú Ringoš, jehoObrazek dvojníkem je Dalibor Janda. Týmto strýca velice zdravíme z Televize.

 

Fotky najdete tady

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Shef-e-leen - Paráda

13. 8. 2008 0:15

Fotky paráda, musel to být zážitek jak hrom.. A to se toho celý rok bál, že ani nespával. Podle těch fotek teď máme se Zbyňou něco společné, oba sme letěli Turboletem L-410 z Kunovic, ale s tím velkým rozdílem, že já tehdy nemusel skákat z letadla, se mnou normálně slušně přistáli v Praze na Ruzyni.. :-))

Mira - Vítej adrenaline :-)

11. 8. 2008 9:17

Zbyňo - gratuluju, já už to mám nějaký čásek za sebou. Všem to doporučuju, člověk pak má lepší náhled na život .......

Hájovna - Byli sme při tom

3. 8. 2008 14:18

Byli sme taťku podpořit, bylo to fakt super a všem to vřele doporučujeme. Skvělé bylo už jen to, dívat se jak ostatní skáčou a dopadají asi 5m od vás. Takže příští rok bude víc kulatin, takže dáme zase hlavy dohromady ??? Všechny zdravíme, my všichni od lesa.