Jdi na obsah Jdi na menu

VELKÝ TELEVIZNÍ AUTOBUSOVÝ VÝLET je tady, už tutu sobotu... Čtěte bližší informace

7. 10. 2007

VELKÝ TELEVIZNÍ AUTOBUSOVÝ VÝLET

Pochod slováckými vinohrady – ROHATEC – MUTĚNICE

A je to tady. Necelý týden zbývá do začátku našeho velkého televizního autobusového výletu na 31. ročník Pochodu slováckými vinohrady. A právě teď je nejvyšší čas, upřesnit si základní informace, týkající se celé naší výpravy.

 

 

Platba za autobus: Peníze za autobus vybíráme předem a to nejpozději do středy. Kdo nebude mít ve středu zaplaceno (mimo těch, se kterými jsme se dohodnuli jinak) nejede a jeho nahlášené místo propadá ve prospěch náhradníka. V případě, že svou účast zrušíte a neseženete za sebe náhradu, zaplacená částka propadá a nevrací se. Snažíme se tak předejít možnosti, že by více účastníků zrušilo na poslední chvíli  účast (např. kvůli počasí) a ostatní by museli vzniklý rozdíl doplatit. Rovněž prosím o dochvilnost, pokud přijdete pozdě, ujedeme vám, na nikoho se nečeká, „máme zpoždění, nezastavujeme“. Předem díky za pochopení, jinak to bohužel nejde. Vybíráme 180,-Kč. Pokud nám nikdo neodpadne, částka by měla stačit, mělo by to vyjít na tip ťop. Peníze můžete donést k nám nebo k Martě.

 

Startovné: Na místě se platí startovné ve výši – dospělí: 20,-Kč, děti do 15 let: 10,-Kč

 

NÁSTUPNÍ MÍSTA

 

Slavičín – Vlára, zastávka u základní školy

6:25

Slavičín – Radnice

6:30

Petrůvka – zastávka

6:40

Luhačovice – pošta

6:50

 

Co si vzít s sebou: Vzhledem k tomu, že jedeme za každého počasí, tak byste v žádném případě neměli zapomenout PLÁŠTĚNKU, deštník je naprosto nevhodný na trasu 12-15 km. Dále vhodné oblečení (pohodlné-sportovní), jak se kdo cítí a určitě dobrou obuv do terénu. Trasa totiž vede nejen po silnici, ale i polními cestami, loukami a lesem. Dále doporučuji vzít si s sebou něco na pití (nealko) a také svačinu. Po trase je sice možné zastavit se na drobné občerstvení jako klobásy, tlačenka, polévka, apod., ovšem nějaký ten řízek, zvláště od maminky, jistě přijde vhod. Minulý pochod slováckými vinohrady navštívilo přes 3000 registrovaných účastníků, sami jistě uznáte, že je všude plno…Tam to prostě žije!!!

 

Jak poznáte náš autobus: Dobře si rozmyslete, ke komu nasedáte :o), jenom ze Slavičína jedou další dva autobusy Klubu českých turistů. Náš autobus bude označen nápisem Televize Slepičín, na každé zastávce si vás osobně převezme ředitel TV a vedoucí výletu v jedné osobě,  tedy já :o). Dobře si mě prohlédněte ještě před odjezdem, pokud nevíte, jak vypadám.

 

Jak bude výlet probíhat: Cílem naší cesty je Rohatec, odkud je start celého pochodu. Ti z Vás, kteří mají dost sil a odvahy zvládnout vypsané trasy 17 nebo 25 km mohou vyrazit přímo z Rohatce, ostatní odveze autobus k Miloticím, odkud má trasa asi 12 km. Vašim úkolem je překonat po cestě nástrahy sklípků a vinohradů a dorazit úspěšně a zdárně do startu do Mutěnic, kde bude čekat autobus. Sraz v cíli bude v 17 hodin. Předpokládaný návrat do Slavičína bude kolem 20-21 hod.

Kdo jede: Naši skupinu tvoří přátelé, kamarádi, známí, spolupracovníci a především příznivci Televize Slepičín a jiných našich divných aktivit :o)

 

KONTAKTNÍ ČÍSLO: Je vhodné, aby měl každý účastník poznačeno mé telefonní číslo. Může se vám hodit. Případné problémy budeme řešit operativně. Takže píšeme si do deníčků: Mára Tulpa 608 832 647

 

Závěrem: Loňský výlet byla podle mě jedna z nejlepších akcí minulého roku. Právě proto jedeme letos znovu. Skupina byla úžasná (všechny věkové kategorie), užili jsme si spoustu legrace, zazpívali jsme si, jedním slovem BOMBA. Ti co jeli minule, jedou znovu a nalákali např. své drahé polovičky. Jednou např. i naši nebo teta ze strýcem. Jednoduše řečeno. Jedou téměř všichni, co byli na oslavě mého „velkého“ jubilea. Loučím se s Vámi přáním, aby nám to letos opět vyšlo. Moc se na Vás na všechny těším. Mára

 

Co nezapomenout především

DOBROU NÁLADU

 

Kdo jede?

!!! Prosím zkontrolujte, jestli jste v seznamu!!!

 

SLAVIČÍN - VLÁRA

zastávka u školy

1

 Mára

2

 Evïta

3

 Jirka

4

 Mamka

5

 Tata

6

 strýc Tonda

7

 teta Liduška

8

 Michal

9

 David Dorňák

10

 Zbyňa

11

 Paní Olča

12

 Paní Olča

13

 Paní Iva

14

 Paní Iva

15

 Lucka

16

 Tonda

17

 Pani Vaculíková

18

 Pani Vaculíková

SLAVIČÍN - RADNICE

19

 Jana Bylnická

20

 Jana Bylnická

21

 Vojtěška

22

 Vojtěška

23

 Zuzana

24

 Bára

25

 Markéta

26

 Markéta

27

 Marta

28

 Pavel

29

 Indrovi

30

 Indrovi

PETRŮVKA - ZASTÁVKA

31

 Smýkalovi

32

 Smýkalovi

33

 Juřicovi

34

 Juřicovi

35

 Svitákovi

36

 Svitákovi

37

 Majka

LUHAČOVICE - POŠTA

38

 Adéla

39

 Dan

40

 Kuba

41

 Jana

42

 Janeta

43

 Tom

44

 Pavel

Volná místa

45

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář