Jdi na obsah Jdi na menu

Sledují nás až u protinožců

22. 10. 2007

ObrazekSledují nás až 

u protinožců

 

O tom, že TV Slepičín má své diváky opravdu na celém světě, už nemůže být pochyb. Hlásíte se nám z různých míst naší "MATIČKY ZEMĚ" a statistiky stránek rovněž ukazují pravidelné návštěvníky mimo českou republiku. Největší zastoupení mají Velká Británie a Slovensko, v poslední době se ale také pravidelně objevuje Kanada, Španělsko a Austrálie. A právě z Austrálie jsme dostali krátkou zprávu od Dana Cabáka:

 

„Čau Máro a všeci kolem Televize. Tady u klokanů je to velice zajímavé, doufám, že krátké video, co dovezu to přiblíží víc. Čau z Austrálie divák DAN.“

 

Danovi moc děkujeme za pozdravy a přejeme příjemné palúdání po Austrálii, plné zážitků a dojmů, o které se jistě po návratů domů podělí. Pozdrav patří také paní Cabákové.

 

Velice mě těší, že nás sledujete i mimo domov, ať už jste v Austrálii nebo třeba ve škole v Kroměříži. A pokud vám ho třeba aspoň trošičku přiblížíme do těch nedozírných i dozírných dálek a bude vám o něco míň smutno, tak je to jedině dobře. Návštěvnost, ve srovnání s jinými stránkami, sice není až tak závratná,  ale na to, že jsou tyto webovky osobní, je absolutně úžasná. Aspoň tedy pro mě. Díky Mára

 

PS: Ozvěte sa nám z ciziny nebo aj z domova z krátkým pozdravem, rádi zveřejníme

 

mail: televizeslepicin@seznam.cz

záznamník – pevná - voip: +420 571 110 646

sms: +420 608 832 647 - pošlete zdarma sms zde

vaše videa můžete posílat přes: www.leteckaposta.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

David Dorňák - Kroměříž - škola

10. 11. 2007 22:49

Dík Máro za ten Kroměříž..:D

Luxka - pozdrav do Austrálie

22. 10. 2007 13:32

Já velmi zdravím svého bratránka Dana do Austrálie a stejně tak i svou babičku, která tam je také.Už se na ně moc těším, ale mohli by o sobě podávat více zpráv.