Jdi na obsah Jdi na menu

Pochod slováckými vinohrady 2007 - FOTOGALERIE

14. 10. 2007

Náš velký autobusový výlet je za námi, zbyly pěkné vzpomínky a především hodně fotek i nějaké to video. Zatím vám přináším první fotozáběry. Článek a video čekejte na tomto místě v průběhu týdne. Mě osobně se to velice líbilo, počasí bylo suprové a celkový dojem velice dobrý. Jsem ale také zvědavý na vaše dojmy. Napište, jak se vám líbilo a to i vy, kteří jste jeli s někým jiným a třeba i od jinud. Možná jste naši skupinu někde potkali, napište...

Fotogalerie zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lidka - Vinohrady

14. 10. 2007 20:58

Výlet se moc vydařil.Vše bylo super-počasí,nálada,účastníci zájezdu, trasa,všechny degustace a hlavně pan generální.Nemělo to chybu.Ale největší obdiv si zaslouží všechny manželky,které dostaly velmi těžkou úlohu-uhlídat si své "drahé polovičky" před připravenými nástrahami /hlavně těmi tekutými/.Dopadlo to ale nad očekávání dobře. Děkujeme a za rok se budeme těšit nashledanou.

Volča - Výlet

14. 10. 2007 17:05

Děkujem Tv.Slepičín za suprový výlet.Moc se nám líbil,a už tedˇse těšíme na další ročník Pochodu slováckými vinohrady.Tímto zdravíme všechny účastníky pochodu a doufám že se opět sejdem příští rok .