Jdi na obsah Jdi na menu

Nové kontaktní místo TELEVIZE SLEPIČÍN

18. 1. 2008

P o z o r   S E N Z A C A

NOVÉ KONTAKTNÍ MÍSTO TV SLEPIČÍN

 

ObrazekAno přátelé, Televize má pořád neco nového. Jednúc sú to nové trenýrky, tzv. bombarďáky, po druhé zas třeba baloňáček a občas sa podaří aj nejaké to video. Dneskaj je to ale z uplně iného súdku. Díky naší dobré kamarádce a dlúholeté podporovatelce ve fšeckých hovadinách, ale aj věcách vážných pani Dagmárce Vaculíkové sa nám podařilo zřídit nové Kontaktní místo Televize Slepičín. Jistě sa ptáte kde sa také místo nacházá. Dobrá otázka, děkuju za ňu :o). Toto kontaktní místo neboli Ambasádu Televize Slepičín možete najít u paní Dagmárky v jejím obchodě Artemis puškařství ve Slavičíně. Ten ste mohli vidět takej v naší reportáži k narozeninám Radkovi Pšurnému, kde pani Vaculíková ochotně a velice dobře sehrála jednu z hlavních rolí. Na video sa možete podívat tady, ať ste v obraze. Ale zpátky k našemu kontaktnímu místu. Pro ty, co Slavičín neznajú nebo nevíja, tak ARTEMIS - PUŠKAŘSTVÍ najdete na adrese: K Nábřeží 841, Slavičín. To je naproti cukrárně Jasmín nebo vedle bufetu Eliška a šicíma potřebama Katka. Pro ty co by furt tápali, tož je to za obchodňákem nebo eště jednodušej, když přejdete most u zastávky U Radnice, tož přímo do tej ulice hledíte. Mapy toťkaj.

 

  • K ČEMU JE KONTATNÍ MÍSTO: A včíl co? V prodejně možete předat svoje obrázky do naší sútěže "Když si hraju nezlobím". To je takový první úkol nově zřízeného místa - ambasády. Možete tady takej nechat svůj dopis či cokoliv pro Televizu. S ničím iným ale paní Dagmárku nezatěžujte. Za odměnu dostanete originální fotku Televize Slepičín. Pro tú si možete přijít aj bez obrázku. Kdyby vám ju zapomněli dat, nestyďte sa a přihlaste sa o ňu. Majú svojí práce dosť, takže možú zapomnět. Když bude potřeba, tož fotky dodáme, je jich dost. Ale myslím, že když jednu vydajú, tož to bude úspěch.

 

  • JAK SA CHOVAT V KONTATNÍM MÍSTĚ: Jak sa na takovém kontaktním místě chovat? Na pani Dagmárku sa pěkně usmívajte a vlídně k ní promlúvajte. Možete ju oslovovat pani ředitelko. Protože je jmenováná do funkce ředitelka Kontaktního místa Televize Slepičín ve Slavičíně. To je dost významná a prestižní funkca. V obchodě urdžujte čistotu, netlačte sa na sebe, nehlučte a hlavně nepředbíhajte. Pěkně si počkajte, až na vás příjde řada.

 

Co vlastně majú v ARTEMISU, co sa tam dá kúpit

Když už budete v prodejně Artemis, tož sa tam dobře porozhlédněte, co tam majú. Výběr je tam opravdu veliký. Možete si tady kúpit nejaké to zviřátko na mazlení, třeba hada nebo krysičku, kdyby vám bylo málo, tož třeba aj rybičky. Kúpíte tu takej veškeré krmivo pro tyto mazlíčky a všecky potřeby súvisející s chovem. Majú takej veškeré včelařské potřeby, zbraně a střelivo, zábavnú pyrotechniku, rybářské a lovecké potřeby a další. Prostě nenechte sa přesvědčovat a přijďte sa sami podívat a neco si kúpit. Brzo uděláme nejakú reportáž, ať víte. A když už budete neco kupovat, tož povezte, že vás poslala Televiza Slepičín ať víja oni a ať víme aj my :o)

 

PODĚKOVÁNÍ

Závěrem bych týmto rád poděkoval pani Dagmárce Vaculíkové a popřál jí hodně úspěchů v její nové funkci.

 

Generální ředitel Televize Slepičín Marek Tulpa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Luxka - gratulace

5. 2. 2008 9:13

Pani Dagmárce, mé rodné matce, k nové funkci gratuluji...