Jdi na obsah Jdi na menu

Marcelka Tulpová slaví 50

26. 4. 2008

ObrazekMarcelka slaví 50 let

24.4.2008 - Přátelé, kamarádi, známí aj cuzí, vitajte fšeci. Dnes je pro nás velice významný deň. Taký, že sa aj celá Televiza Slepičín, né-li celý svět, mosí aspoň na malúčkú chvílečku zastavit. Maměnka naša milovaná, Marcelka, Marci, Marca s voňavú žvýkačkú, jak kdysi dávno pravíl pan Zvoníček, totiž  slaví 50. let. 24. dubna je to právě půl století, co začala kopkat tyma svojima kopušama a hrdě sa hlásit o svoje místo na tomto světě, půl století, co ju Liduška a Jindra Shánělovi prvně přitiskli do svojí náruče. Od té doby sa neodmyslitelně vryla do srdéček mnohých z vás a začala rozdávat radost a hlavně srandu, gde sa enom ochomejtla. Vy co ju znáte, tož víte, že je to zrovna tak, jak vám včíl pravím.

 

Vy fšeci, keří máte našu mamku Marcelku rádi, stejně tak, jak my, si včíl vzpomeňte a aspoň v duchu jí povinšujte všecko najlepší, protože si to určitě zasluží.

 

Tož všecko najlepší maměnko naša. Nech sa Ti daří, zdravíčko ať Ti slúží, nech Ťa fšeci poslúcháme, podaření aj ti nepodaření. Nech ťa majú fšeci rádi minimálně tak, jak dovčíl a hlavně nech ťa všeci sereme, co najmeněj.

 S úctú a láskú Tvůj synátor, v súčasné době generální ředitel tejto Televíze

 

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

NAROZENINOVÉ VIDEO PŘÁNÍ

 

 

Vy, co byste přeca enom chtěli popřát vícej, než enom v duchu,

tož možete napsat sem. Za oslavenkyňu předem děkujeme.

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Romana - přáníčko

29. 4. 2008 18:39

Naše drahá Marcelíno,ještě jednou vše nej,nej k Tvým kulatinám,hlavně zdravíčko.Musím reagovat na náádherné video,dobře jsi si to doma vychovala!Jen tak dál,papa všem