Jdi na obsah Jdi na menu

ČTÉNÍ: Slavičínská štětina 2014

9. 3. 2014

1.jpgCimbálová muzika Slavičan uspořádala zasej po roku ve Vlachovicách tradiční valašskú veselicu pod názvem Slavičínská štětina 2014. Na devátém ročníku, téjto pro nás kulturní a společenské události roku, sa sešli přátelé, kamarádi, příznivci aj známí muziky, a to né enom, aby sa zabavili, ale aj přiložili ruku k dílu. Většina návštěvníků má totiž předem stanovené a svěřené funkce. Nechybí vedúcí sektoru „Svobodných pánů a žen“, ředitel divize „Hosté, svařéné víno, papalášé“ nebo ředitelé divizí a úseků „Dřevo a kotle“ či „Polévka a sádlo“. Tím sa snaží prezident celéj akce Mgr. Aleš Ptáček vtáhnut kadého účastníka přímo do děja. 

2.jpg

Fukce nejsú nikterak symbolické. Každý ředitel totiž odpovídá a hlavně ručí svojú hlavú za činnost svěřeného úseku nebo sekce a po skončení ročníku probíhá přísné hodnocéní. Aj Televiza Slepičín má svoje nezanedbatelné místa v úsekoch „Kultura a propagace, Evidence alkoholu“ nebo „Prezence hostů“. Letošní štětina probíhala súběžně s Fašankama a tož jakúsi pomyslnú tečku, krásnú pomyslnú tečku za celú akcú udělali právě vlachovičtí fašančáré. Co povědět na závěr? Devátý ročník Slavičínské štětiny zdá se býti zdařilým. Enom víc takových akcí, těšíme sa zasej přístě. Mára

 

dsc_0297.jpg

 

Celá fotogalerie ZDE

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Latonyagaf - Recommendations: how to promote your oranges.estranky.cz

26. 3. 2018 8:14

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.